• Обновено
Џинг Ченг Da PDU приклучок Стандардна IEC320 C1916A AC Електрична Енергија Кабел Кабелот на Конекторот Отстранлив приклучок

Џинг Ченг Da PDU приклучок Стандардна IEC320 C1916A AC Електрична Енергија Кабел Кабелот на Конекторот Отстранлив

DEN 71.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Црна
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
ac power plug
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Тип:
Кабел Адаптер
Отценети:
250V 18A

Купувачи како што избираат