• Обновено
Моне Уметност Маслото Реката Seine Чадори Целосно автоматски Чадор Дожд Жените parasol Paraguas Сончево Windproof Чадор

Моне Уметност Маслото Реката Seine Чадори Целосно автоматски Чадор Дожд Жените parasol Paraguas Сончево Windproof

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Шема:
Три-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Производот:
Чадор
Контрола:
Целосно автоматско
Број На Модел На:
дожд чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
48-53cm radius
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
се справи со:
Пластика и гума
Пол:
Жените чадор/Мажи чадор/Деца чадор
Отворено Активност:
Риболов
Дијаметар:
96cm
Тежина:
0.32-0.45kg
Објектот:
Целосна автоматска и Не-автоматски чадор
Тип:
Уникатен Parasol Чадор

Купувачи како што избираат