• Обновено
4PCS VariCore 18650 HG2 3000mAh батеријата за LG полнење електронски цигари високо празнење DIY никел листови + складирање кутија

4PCS VariCore 18650 HG2 3000mAh батеријата за LG полнење електронски цигари високо празнење DIY никел листови + складирање

DEN 432.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
LGDBHG2
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
4pcs батеријата+1pcs кутија
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
18*65mm
Замена На Батеријата:
No

Купувачи како што избираат