• Обновено
3pcs Батеријата INR21700 3750mah Li-Ni Батеријата 3.7 V 40A за Електронска Цигара Mod/Полнење на батеријата 21700 електрични tools/ батерија

3pcs Батеријата INR21700 3750mah Li-Ni Батеријата 3.7 V 40A за Електронска Цигара Mod/Полнење на батеријата 21700

DEN 629.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Номиналниот Напон:
3.7 V
Број На Модел На:
21700 батеријата 3750mAh
Пакет:
Пакет 3
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
Turmera
Замена На Батеријата:
Yes
Батеријата Број:
3
Тип:
Li-Ion
Големина:
19.99*70.1mm
Номиналниот Капацитет:
3750mAH
Номиналниот Капацитет:
3750mAH
Номиналниот Напон:
3.6 v
Max.постојано испуштање струја :
40A
Тежина:
61.2g/pcs
тип 4:
21700 мо
21700 батерија Тип 32:
INR21700-48g(pk)
Примена:
Електрични tools/270 кутија
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ:
3PCS 20700 батеријата
Тип 23:
21700 ќелија
Батерија Тип 14:
батеријата 21700

Купувачи како што избираат