• Обновено
Coilology Tri-Core Спои Клептон NI80 Калеми за Електронска Цигара RDA БАНКАТА Жица Prebuilt Греење 3.0 mm Внатрешен Дијаметар Серпентина

Coilology Tri-Core Спои Клептон NI80 Калеми за Електронска Цигара RDA БАНКАТА Жица Prebuilt Греење 3.0 mm Внатрешен

DEN 139.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
28GA, 26GA
Тип На Објект:
Греење Жица
Број На Модел На:
Coilology Tri-Core Спои Клептон (3-26/36) NI80
Компатибилен Модел:
RDA,РТС,RDTA,БАНКАТА Atomizer
Бренд Име:
coilology
Материјал:
Метал
Материјал:
Nichrome 80
Рампата До Времето:
брзо
Жица опциите за конфигурација:
3-26/36,3-28/36
Пакување:
пластични гајтанот
Моќ опсег:
3-26/36 --60w-120w,3-28/36--45w-90w

Купувачи како што избираат