• Обновено
DC 3-32V Текст AC 24-480V Излез РБС 70A Цврста Состојба Реле РБС-70DA РБС-70 DA за ПИД Температура Контролер Напонски Трансформатор.

DC 3-32V Текст AC 24-480V Излез РБС 70A Цврста Состојба Реле РБС-70DA РБС-70 DA за ПИД Температура Контролер Напонски

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
EARUELETRIC
Теорија:
цврста состојба реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
РБС-70DA
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.600kg (1.32lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Големина:
Subminiature

Купувачи како што избираат