• Обновено
Allenjoy фотографија backdrops океанот тема светилник банери роденден позадина морски бран фотографски позадина декорации

Allenjoy фотографија backdrops океанот тема светилник банери роденден позадина морски бран фотографски позадина декорации

DEN 575.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
NTYA-0061
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе живописни,отворено,професионални
Други Материјали:
Платно,Свила,Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Купувачи како што избираат