• Обновено
Плус големина 2018 Модата, Домот, СТП+Надолу Жените Чевли Оптоварување Ниска Пета Средината на Теле Снег Чизми Жените Мотоцикл Чизми на платформа чевли 616

Плус големина 2018 Модата, Домот, СТП+Надолу Жените Чевли Оптоварување Ниска Пета Средината на Теле Снег Чизми Жените

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Вратило Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
K616
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
MAGNOLIAFRAGRANT

Купувачи како што избираат