• Обновено
Plug&Plug Андроид 6.0 GPS Интерфејс за 2014-2018 Mazda 2/3/6/CX-3/CX-5/CX-4/CX-9/CX-8 со WIFI Онлајн Мапа Yandex Waze Фрлија

Plug&Plug Андроид 6.0 GPS Интерфејс за 2014-2018 Mazda 2/3/6/CX-3/CX-5/CX-4/CX-9/CX-8 со WIFI Онлајн Мапа Yandex Waze

DEN 13200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
2GB RAM меморија Андроид 5.1
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
GPS Navigator со ТФ-Картичка:
Yes
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,MP3/MP4 Плеери
резолуцијата на екранот:
800x480
Бренд Име:
Lsailt
Master процесорот:
4-Core Процесор T3
основната фреквенција:
1.6 G
Флеш Меморија:
16g
Android верзија:
Андроид 6.0
WIFI:
Yes
MirrorLink:
Yes
Преземете апликации:
Yes
CE сертификат:
Yes
Изборни Функции:
задна камера , предна камера, 360 roundview камери , ТВ и др
3g dongle:
Поддршка

Купувачи како што избираат