• Обновено
Нови 2018 Зима Жените Имитација фокс крзнено Палто Вештачко Крзно Вест Крзнени Елеци Femme Јакни Плус Големина Топло Лажни Крзно Gilet LY676

Нови 2018 Зима Жените Имитација фокс крзнено Палто Вештачко Крзно Вест Крзнени Елеци Femme Јакни Плус Големина Топло

DEN 2823.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Стил:
Комбинација Крзно
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Број На Модел На:
LY676
Јака:
V Деколте
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Декорација:
Копчето,Џебови
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
VGVFHZY

Купувачи како што избираат