• Обновено
Гроздобер рачно изработени Б5 се Чувствува Патување Канцелариски Лабава-лист Лаптоп Чувствува Лаптоп Празно Пишување на магистерската Забелешка Книги N088

Гроздобер рачно изработени Б5 се Чувствува Патување Канцелариски Лабава-лист Лаптоп Чувствува Лаптоп Празно Пишување

DEN 1055.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
подарок
Број На Модел На:
N088
Со Заклучување:
No
Бренд Име:
Emoshire
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Патување Весник
Страна Обврзувачки Режим:
Серпентина/Спирала
Тип:
Составот Книга
Стил:
Спирала
Маска Материјал:
Чувствував
Внатрешните Страници:
100 Листови
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Натпис Материјал:
Kraft Хартија
Пакување количина:
OPP Еден Пакет
Внатре Хартија Големина:
27*20cm
is_customized:
YES
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Училишни Пишување, Деловни Подароци
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА, прилагодено лого на располагање

Купувачи како што избираат