• Обновено
Вештачки Дома Decora Цвеќиња 7 Глава Свила Сончоглед Свадбен Букет Цвеќиња Лажни Симулација Цвет Дома Партија Биро Оркестарот Лажни

Вештачки Дома Decora Цвеќиња 7 Глава Свила Сончоглед Свадбен Букет Цвеќиња Лажни Симулација Цвет Дома Партија Биро

DEN 55.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
firlar
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
вештачко цвеќе
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Сончоглед
боја:
Жолта
Должина:
30
Име на производ:
вештачки сончоглед
Вид:
Екранот Цвет
Тип На Единица:
парче

Купувачи како што избираат