• Обновено
3D BGA Матрицата За iPhone 6 6S 7 3D BGA Директни Греење Матрицата A8 A9 A10 Reballing BGA Матрицата Директно Греење Дефиниција

3D BGA Матрицата За iPhone 6 6S 7 3D BGA Директни Греење Матрицата A8 A9 A10 Reballing BGA Матрицата Директно Греење

DEN 455.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рака Алатки
Број На Модел На:
A8 A9 A10
Бренд Име:
kaisi
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1 Компјутер
Примена:
телефон на поправка
Тип:
BGA Матрицата

Купувачи како што избираат