• Обновено
12pcs/број На ShadowHunters инспириран Бестрашен Руна Ѓердани нараквици алки keychain ознака

12pcs/број На ShadowHunters инспириран Бестрашен Руна Ѓердани нараквици алки keychain ознака

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
C2470
Обликотшема:
Круг
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат