• Обновено
Allenjoy фото позадина Еднорог шарени виножито chevron децата обичај роденден за фотографија нови фотографски backdrops

Allenjoy фото позадина Еднорог шарени виножито chevron децата обичај роденден за фотографија нови фотографски backdrops

DEN 575.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
USYA-0016
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе живописни,отворено,професионални
Други Материјали:
Платно,Свила,Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Купувачи како што избираат