• Обновено
Нови LED Светлото Дигитални Времето Проекција Аларм Временската Прогноза Станица Висок Квалитет LXY9 DE17

Нови LED Светлото Дигитални Времето Проекција Аларм Временската Прогноза Станица Висок Квалитет LXY9 DE17

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Тип:
Аларм Часовниците
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Екран Тип:
LED
Бренд Име:
luxfacigoo
Функција:
Антички Стил,LUMINOVA
Број На Модел На:
802870DE17
Функција:
Snooze Функција
Motivity Тип:
Дигитални
Дисплеј Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Форма:
Единствен Лик
Тип:
802870DE17
Тип На Објект:
часовникот
Материјал:
Пластични
Екран Тип:
LED
Дисплеј Тип:
Дигитални
Висина:
11cm
Ширина:
15cm
Motivity Тип:
Дигитални
batterie:
2*ААА batterie(не се вклучуваат)
Функција:
Го прикажува времето

Купувачи како што избираат