• Обновено
12pcs Под C 4/5SC 1.2 V батерија 1200mah 4/5 SC ni-мз nimh ќелија со заварување иглички табот за електрична вежба

12pcs Под C 4/5SC 1.2 V батерија 1200mah 4/5 SC ni-мз nimh ќелија со заварување иглички табот за електрична вежба

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Номиналниот Напон:
1.2 V
Батеријата Број:
12pcs
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Ni-CD
Број На Модел На:
4/5SC1200
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
Pkcell
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Замена На Батеријата:
No
Големина:
4/5SC
модел nane:
4/5SC1200
Тип:
Ni-CD
Капацитет:
1200
Големина:
4/5SC
батеријата сет:
само батеријата
Нормален Напон:
1.2 V
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No

Купувачи како што избираат