• Обновено
10pcs/Многу 2W Мини LED вградна светилка Круг Таванот Место Светла 3V 12V 24V 110V 220V LED Место Светло Вдлабнати Алуминиум Светилка

10pcs/Многу 2W Мини LED вградна светилка Круг Таванот Место Светла 3V 12V 24V 110V 220V LED Место Светло Вдлабнати

DEN 1285.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
топло бела 3000K, кул бело 6000K, 4000k Природата белата
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
GR-СЈАЈНА
Примена:
Кујна
Моќ Толеранција:
1%
Гаранција:
5 години
сертификација:
CE
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
MINI01A-2W MINI01C-2W
Напон:
3V/12V/24V/110V/220V
моќност:
2W
чип:
1pcs КРИ LED
Cuthole:
D15mm
Зрак Агол:
100 степен/60 степен
Dimmable:
NO
Должина на кабел:
170mm
Лумен:
150-180Lm /W

Купувачи како што избираат