• Обновено
183x103MM Калено Стакло Екран Заштитник Филм за RoverPad Оди S7/Pro Q7/Оди S7/Sky Слава S7/Sky S7 3G 7 инчен таблет

183x103MM Калено Стакло Екран Заштитник Филм за RoverPad Оди S7/Pro Q7/Оди S7/Sky Слава S7/Sky S7 3G 7 инчен таблет

DEN 114.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Број На Модел На:
ZYBROS7G
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
NO
Компатибилен Бренд:
Други

Купувачи како што избираат