• Обновено
YUPARD зум Факел T6 led светла кампување USB полнење zoomable фокус Светло Факел 1x18650 батерија

YUPARD зум Факел T6 led светла кампување USB полнење zoomable фокус Светло Факел 1x18650 батерија

DEN 336.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
полнач:
Батерија
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Црна
Бренд Име:
yupard
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Тело Материјал:
Алуминиум
Модел на LED Монистра:
T6
Лумен:
800
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
18650
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
10
Тип На Светилка:
Кампување
Фокусна Должина:
прилагодлив
Број На Модел На:
4031
Зум:
Yes
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки

Купувачи како што избираат