• Обновено
ZhiYuSun KDT-5045 186mm*116mm 8inch 4lines НОВ екран на допир панел на ДОПИР стакло сензор 186*116 за DVD автомобил екран на допир

ZhiYuSun KDT-5045 186mm*116mm 8inch 4lines НОВ екран на допир панел на ДОПИР стакло сензор 186*116 за DVD автомобил

DEN 861.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
KDT-5045
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
ZhiYuSun
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Купувачи како што избираат