• Обновено
Мото Додатоци главниот дел на задната суспензија Лизгачот Spools мотор 8мм CNC алуминиум Стојат Завртки За Хонда CBR1000RR CBR250R CBR600RR 900RR

Мото Додатоци главниот дел на задната суспензија Лизгачот Spools мотор 8мм CNC алуминиум Стојат Завртки За Хонда CBR1000RR

DEN 225.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
СС-001-ХО
Објектот Ширина:
0.5inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
AIZHUO
боја:
црвено црна зелени портокал сини златна сива сребро.
забелешка:
СО ЛОГОТО
Големина:
6mm 8мм

Купувачи како што избираат