• Обновено
Риба Пол Носителот Нерѓосувачки Челик Телескопски Брод Риболов Прачка Носителот Пролет Риболов Во Заградата Зафат Риболов Додатоци

Риба Пол Носителот Нерѓосувачки Челик Телескопски Брод Риболов Прачка Носителот Пролет Риболов Во Заградата Зафат

DEN 191.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1.7 m, 2.1 m, 1.5 м, 2.4 m
Големина:
1.7m /2.1m/2,.4m
Материјал:
ABS пластика и нерѓосувачки челик
Бренд Име:
ЛЕТААТ РИБА КУПОЛА СОН
Тип:
род носителот

Купувачи како што избираат