• Обновено
FAMSHIN 2017 Бисер Lotus обетки Цвет Студ Обетки За Жените мода Накит Двојно Двострано Злато Сребро обетки Позлатен

FAMSHIN 2017 Бисер Lotus обетки Цвет Студ Обетки За Жените мода Накит Двојно Двострано Злато Сребро обетки Позлатен

DEN 28.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
FAMSHIN
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SKU E429
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Купувачи како што избираат