• Обновено
Тешки Cvd Тешки Вози Вратило Од Легиран Челик Универзална Заеднички Челик За Trx4 Traxxas Trx-4 1/10 Рк Автомобил

Тешки Cvd Тешки Вози Вратило Од Легиран Челик Универзална Заеднички Челик За Trx4 Traxxas Trx-4 1/10 Рк Автомобил

DEN 1079.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Бренд Име:
CGRC
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Големина:
For Trx4
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
светлина
Надградба На Делови/Додатоци:
LED

Купувачи како што избираат