• Обновено
Карбонски Влакна Задните Багажникот Багажникот Усна Спојлер Крило за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat CC Седан Со 4 Врати 2008-2012 V стил автомобил подесување Делови

Карбонски Влакна Задните Багажникот Багажникот Усна Спојлер Крило за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat CC Седан Со 4 Врати

DEN 4961.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
JCING
Име На Модел:
NJC-VWCC1009
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
задниот спојлер
Производителот Дел Број:
заден спојлер на багажникот
Осветленост Дел Број:
заден спојлер подигање
Другиот Дел Број:
Задните Крила
Поставување на Возило:
Задните Багажникот Багажникот
Тип На Објект:
Спојлери
Автомобил модел:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat CC Седан Со 4 Врати 2008-2012
Година:
2008-2012
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Површина:
Shinning и мазни
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Лепило Лента да се држиме за

Купувачи како што избираат