• Обновено
3pc 35x55mm Бела Морска Школка Цвет Врежан Природна Мајка На Перл Шел Монистра DIY Наоди Лабава Лежиште За Накит Одлуки DYL0006

3pc 35x55mm Бела Морска Школка Цвет Врежан Природна Мајка На Перл Шел Монистра DIY Наоди Лабава Лежиште За Накит Одлуки

DEN 568.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUBRAY
Број На Модел На:
DYL0006
Објектот Тежина:
8 gram approx.
Материјал:
Школка
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Објектот Форма:
Цвет
Тип На Објект:
Школка Лежиште, Шарм, Pendant, Наоди, Монистра
Материјал:
Школка, Мајка на Перл Шел
Користат За:
Накит Одлуки, DIY Накит
Pettern:
Цвет, Флорални
Секој Сет Вклучени:
3 компјутер
Големина:
35x55mm
боја:
Бела Школка

Купувачи како што избираат