• Обновено
Грејач е за домаќинство ѕид грејач за употреба на водоотпорен бања греалки електрични

Грејач е за домаќинство ѕид грејач за употреба на водоотпорен бања греалки електрични

DEN 6144.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
tangwu
Електричен Грејач Тип:
Convector Грејач
моќност:
>2000W
Област Загрева:
греење на елемент:
PTC
Примена:
11-20㎡
Број на Брзина Settings:
Вториот Степен На Пренос
Број На Модел На:
tangwu
Употреба:
Бања,Спална Соба,Дневна Соба
Инсталација:
Самостојна,Преносни,Монтирани На Ѕид
сертификација:
АДС
Функција:
Прилагодливи Термостат,Вентилација,Водоотпорен
кодот на производот:
TANGWUG
JR:
319
Употреба:
319
Инсталација:
319
сертификација:
319
Функција:
319

Купувачи како што избираат