• Обновено
316L Солидна Нерѓосувачки Челик Види Сребрена Тока Црн Брусен Види Бенд Рака Затворач 16 18 20 22 24mm го Гледа Часовникот Додатоци

316L Солидна Нерѓосувачки Челик Види Сребрена Тока Црн Брусен Види Бенд Рака Затворач 16 18 20 22 24mm го Гледа Часовникот

DEN 91.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin тока
Број На Модел На:
b017
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Бренд Име:
HENGRC
Бендот Должина:
ohter
Тока Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тока Ширина:
16mm 18mm 20mm 22mm 24mm
Тока Боја:
Црна СРЕБРО.

Купувачи како што избираат