• Обновено
Оригиналниот 2.6 инчен TFT LCD Екран за Garmin Рино 610 650 GPS LCD Екран со Допир digitizer Поправка замена

Оригиналниот 2.6 инчен TFT LCD Екран за Garmin Рино 610 650 GPS LCD Екран со Допир digitizer Поправка замена

DEN 1320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
interject
врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
Garmin
Употреба:
Набљудувачите
siez:
2.6 инчи
Број На Модел:
Rino 610 650
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Панел тип:
МД-F1624W-7FLWH FPC-1
надворешни димензии:
67.50 мм*43.00 mm
Допир :
4 жица отпор Допир
Приказна површина:
54.70 мм*36.30 mm
Pin-от на Singnal Интерфејс :
50 пина
Употреба:
LCD

Купувачи како што избираат