• Обновено
Жените Пролет Фармерки Со Џеб Висок Појас Слим Фитнес Дама Панталони Плус Големина S-3XL H9

Жените Пролет Фармерки Со Џеб Висок Појас Слим Фитнес Дама Панталони Плус Големина S-3XL H9

DEN 130.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
JIMMYHANK
Број На Модел На:
123323
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Молив Панталони
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик

Купувачи како што избираат