• Обновено
Далеку инфрацрвена Слој Точка Чорапи Функционална Здравствена Пролет И Лето Deodorant Антибактериски Влага Апсорпција Perspirati

Далеку инфрацрвена Слој Точка Чорапи Функционална Здравствена Пролет И Лето Deodorant Антибактериски Влага Апсорпција

DEN 228.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Црна
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Бренд Име:
HOGNSIGN
Материјал:
Памук, ABS
Примена:
Нога
Број На Модел На:
Памук
здравје:
Краток цевка
магнетна терапија:
Антибактериски
Нога циклус:
масажа
нога акупунктура поени:
Нога

Купувачи како што избираат