• Обновено
AC220V Електрични Рутер Нерѓосувачки Челик Домување 50mm Core Stator за Makita 3601B

AC220V Електрични Рутер Нерѓосувачки Челик Домување 50mm Core Stator за Makita 3601B

DEN 636.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.88kg (1.94lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Купувачи како што избираат