• Обновено
Зимски Мажите се Потсмеваат Заврши Медицински Струже Униформа од Страна на Цепнатинки Еластична Ткаенината и Половината Drawstring Панталона 2 парчиња Workwear Медицински

Зимски Мажите се Потсмеваат Заврши Медицински Струже Униформа од Страна на Цепнатинки Еластична Ткаенината и Половината

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Употреба:
Медицински
Ткаенина Тип:
Twill
Тип На Објект:
Медицинска Сестра Униформа
Број На Модел На:
НУ-120603
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук,Полиестер
боја:
Цврста
Тип:
Се Потсмеваат Заврши Врвот Чистење Униформи
Количина:
2 buc(Врв & Панталона)

Купувачи како што избираат