• Обновено
За Blackberry Z30 Филм Калено Стакло 9H Цврстина Висок Квалитет Екран 2.5 D Заштитник За Blackberry Z 30 Филм HD Екран

За Blackberry Z30 Филм Калено Стакло 9H Цврстина Висок Квалитет Екран 2.5 D Заштитник За Blackberry Z 30 Филм HD Екран

DEN 47.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
VBNM
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Blackberry
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки,Нула Доказ
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Модел:
За blackberry z30
Дебелина:
0.3 mm
Transparence:
Во 99%
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате

Купувачи како што избираат