• Обновено
PM2.5&TVOC инструмент за откривање на затворен квалитетот на воздухот на Магла Метар врз Основа на HCHO

PM2.5&TVOC инструмент за откривање на затворен квалитетот на воздухот на Магла Метар врз Основа на HCHO

DEN 1181.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Гас Тип:
Формалдехид
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Број На Модел На:
106b

Купувачи како што избираат