• Обновено
Електрични Месо Сечење Машина хо-70 Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство: 50 Kg/час

Електрични Месо Сечење Машина хо-70 Месо Slicer Месо Брусилки За Продажба Домашна Употреба Производство: 50 Kg/час

DEN 1614.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LZHZXY
сертификација:
CE
Број На Модел На:
ХО-70
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Семејство
Моќност (W):
1201-1500W
Име на производ:
GL0023

Купувачи како што избираат