• Обновено
Компјутерски Додатоци Кул 5500 DPI 7 Копчето LED Оптички USB Кабелска Игри Глувчето за Глувци За Про Гејмер Нови

Компјутерски Додатоци Кул 5500 DPI 7 Копчето LED Оптички USB Кабелска Игри Глувчето за Глувци За Про Гејмер Нови

DEN 140.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Жичен
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
Оптички Жичен Игри Глувчето D21540
Стил:
3D
Пакет:
Yes
Рака Ориентација:
Право
Број на Ролки:
1
Број на Копчиња:
7
Моќност Тип:
Батерија
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Бруто тежина:
120g
Времето на пазарот:
2010
DPI:
5500
Примена:
За Видео Игра,Desktop,За Употреба (Office Use,Креативни,За Домашна Употреба,Лаптоп
Wi-Fi Опсег:
10m
Метод На Следење На:
Оптички
Безжична Технологија:
2.4 Ghz
Оптичка Резолуција:
5500
Број На Модел На:
Оптички Жичен Игри Глувчето D21540

Купувачи како што избираат