• Обновено
Eruiklink Smart Wifi НИ се Префрлат 1/2/3 Банда екран на Допир Панел Безжичен Далечински Wifi Светлина Префрлете се Работи Со Алекса и Google Дома

Eruiklink Smart Wifi НИ се Префрлат 1/2/3 Банда екран на Допир Панел Безжичен Далечински Wifi Светлина Префрлете се

DEN 998.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1 Банда Прекинувач, 2 Банда Прекинувач, 3 Банда Се Префрлите
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,УЛ,FCC,CE
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
Eruiklink
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1 година
Далечински Растојание:
насекаде далечински управувач ако со wifi
Карактеристики:
Wifi Контрола префрлате
тековната:
10A
Број На Модел На:
НАС-W901
Напон:
AC110V-240V/50Hz~60Hz
Номинална Оптоварување:
секоја банда помалку од 400W
тековната:
10A/банда
Доживотно:
повеќе од 100,000 пати
Големина:
120*72*74mm

Купувачи како што избираат