• Обновено
Мини грејач е за домаќинство ѕидот висеше две бања електричен грејач промени во температурата бања силеџија греење машина

Мини грејач е за домаќинство ѕидот висеше две бања електричен грејач промени во температурата бања силеџија греење

DEN 4560.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
tangwu
Електричен Грејач Тип:
Convector Грејач
моќност:
1200-2000W
Област Загрева:
греење на елемент:
PTC
Примена:
11-20㎡
Број на Брзина Settings:
Третиот Степен На Пренос
Број На Модел На:
tangwu
Употреба:
Бања,Градина,Дневна Соба
Инсталација:
Десктоп,Самостојна,Преносни,Underfloor,Монтирани На Ѕид
сертификација:
АДС
Функција:
Прилагодливи Термостат,Прегреат Заштита,Вентилација,Водоотпорен
кодот на производот:
TANGWUG
JR:
188
Употреба:
188
Инсталација:
188
сертификација:
188
Функција:
188

Купувачи како што избираат