• Обновено
Philips Оригинални SHL4805 Жица Контрола HIFI Слушалка Бас Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Xiaomi MP3 Официјален Тест

Philips Оригинални SHL4805 Жица Контрола HIFI Слушалка Бас Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Xiaomi MP3

DEN 1072.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Линија Должина:
1.2 m
Безжичен:
No
Отпорот:
30Ω
Зачестеност Одговор Опсег:
20-24000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Чувствителност:
114±3dB
Број На Модел На:
SHL4805
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
Водоотпорен:
No
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Поддршка Apt-x:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Бренд Име:
Philips
Конектори:
3.5 mm
Стил:
приклучок за слушалки
Производ модел:
Philips SHL4805
Носат стил :
Слушалки
Функционална употреба:
Музика & Филм & Игра
жица контрола:
Поддршка
Микрофон:
Поддршка
Намалување На Шумот Функција:
Поддршка
приклучок за слушалки:
3.5 мм L-Тип на Приклучокот
должина на жица:
1.2 метри
боја:
црна/бела
hifi:
Yes

Купувачи како што избираат