• Обновено
СОПИРАЧКИ DIY Салвадор Dali дијамант сликарство Фантазија Черепот, дијамант Вез,дијамант мозаик дијамант сликарство крстот бод,дома декор

СОПИРАЧКИ DIY Салвадор Dali дијамант сликарство Фантазија Черепот, дијамант Вез,дијамант мозаик дијамант сликарство

DEN 223.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20X25cm, 30X40cm, 40X50cm, 50X60cm, 55X70cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Купувачи како што избираат