• Обновено
[Rancyword] женски капи есен зима плетени од волна beanies шапка 2017 ново доаѓање на повик капа на добар квалитет женски шапка Топла RC1232-1

[Rancyword] женски капи есен зима плетени од волна beanies шапка 2017 ново доаѓање на повик капа на добар квалитет

DEN 298.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Зајакот.,Акрилик,Памук,Волна
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
RC1232-1
Стил:
Повик
Бренд Име:
rancyword
Продажба:
фабрика директни
Извор категорија:
во парк
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
2017 Нови Жените Зима Топли Капи
Материјал:
30% кашмир, 20% акрил, 40% памук, 10% Ангола зајакот
боја:
5 боја
Големина На Мерење:
бесплатни големина
Seanson:
Пролет, Есен ,Зима
Стилот 1:
Природно Крзно Шапка
Стил 2:
Девојки Волна Skullies Beanies Со Raccoon Крзно Топката Gorro Капа

Купувачи како што избираат