• Обновено
Мултифункционален 10in1 Литиум Lipo Батеријата Адаптер Кабел за Полнење Приклучок за Кабелот за XT60 XT90 EC5 XT90 futuba

Мултифункционален 10in1 Литиум Lipo Батеријата Адаптер Кабел за Полнење Приклучок за Кабелот за XT60 XT90 EC5 XT90

DEN 360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Изолирани
Бренд Име:
Paowuxian
Тип На Проводник:
Цврста
Број На Модел На:
Мулти Полнење Plug Конвертирате Кабел
Примена:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици

Купувачи како што избираат