• Обновено
Месо Slicer Електрична Машина Домашна Кујна нерѓосувачки челик Автоматско Професионални месо Машина за Сечење 2-25мм Сечилото дебелина 1pc

Месо Slicer Електрична Машина Домашна Кујна нерѓосувачки челик Автоматско Професионални месо Машина за Сечење 2-25мм

DEN 11400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Функција:
Сечење
сертификација:
CE
Број На Модел На:
GSK-R002
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
550W
Функција:
месо slicer
Име на производ:
месо slicer
Напон:
220V / 50hz / 60hz(110v need to customized)
Димензии:
490 * 290 * 450 мм (H * W * L)
Нето тежина/ Бруто тежина:
29kg/30kgr.
Сечилото Брзина:
160r / мин
сечилото дебелина:
13mm стандард (2-25мм)
Сечилото Дијаметар:
105mm
Моторни Моќ:
550W
со англиски Упатство:
Yes
Број На Производ:
GL0489

Купувачи како што избираат