• Обновено
Цврста Состојба Реле РБС-60AA-H 60A 80-250V AC НА 90-480V AC РБС 60AA-H реле цврста состојба Отпор Модератор

Цврста Состојба Реле РБС-60AA-H 60A 80-250V AC НА 90-480V AC РБС 60AA-H реле цврста состојба Отпор Модератор

DEN 132.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
EARUELETRIC
Теорија:
цврста состојба реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
РБС-60AA-H
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат