• Обновено
Новина Божиќ Божиќ Т-маица Блузи Мажи Жени Возрасни Унисекс Црвено Дедо Снешко Tee Врвот Празничен Подарок за Печатење Памук Плус Големина

Новина Божиќ Божиќ Т-маица Блузи Мажи Жени Возрасни Унисекс Црвено Дедо Снешко Tee Врвот Празничен Подарок за Печатење

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Meihuida
Број На Модел На:
жените tshirt
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат