• Обновено
Постојана температура грејач домаќинство вила со грејач е бања водоотпорен енергија-заштеда на внатрешна тишина електрични далечинскиот

Постојана температура грејач домаќинство вила со грејач е бања водоотпорен енергија-заштеда на внатрешна тишина електрични

DEN 11424.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
tangwu
Електричен Грејач Тип:
Convector Грејач
моќност:
1200-2000W
Област Загрева:
греење на елемент:
Кварц
Примена:
11-20㎡
Број на Брзина Settings:
Вториот Степен На Пренос
Број На Модел На:
tangwu
Употреба:
Бања,Спална Соба,Дневна Соба
Инсталација:
Десктоп,Самостојна,Преносни,Underfloor
сертификација:
АДС
Функција:
Прилагодливи Термостат,Прегреат Заштита,Далечински Контролирани,Вентилација
кодот на производот:
TANGWUT
JR:
599
Употреба:
599
Инсталација:
599
сертификација:
599
Функција:
599

Купувачи како што избираат