• Обновено
3D Зголеми Цвет Декорација Акрилна Смола Силиконски Калап Фондан Калапи Торта Декорирање Алатки Sugarcraft Чоколадо Сапун Мувла

3D Зголеми Цвет Декорација Акрилна Смола Силиконски Калап Фондан Калапи Торта Декорирање Алатки Sugarcraft Чоколадо

DEN 45.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
50-99
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
каталог:
bakewear сет
категорија:
печење & тесто алатка
Објектот:
колаче алатка
Стил:
пица алатка
различни:
пита алатка
Атрибути:
печење јадења & пан
Класификација:
готвење алатка
производ каталог:
barwear

Купувачи како што избираат