• Обновено
Gumpaste Декорација Sugarpaste акрилик фондан Возен Pin Цвет Втиснување Ролинг Игли Шеќер Занает cupcake декорација Алатки

Gumpaste Декорација Sugarpaste акрилик фондан Возен Pin Цвет Втиснување Ролинг Игли Шеќер Занает cupcake декорација

DEN 61.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
FACEMILE
Печење & Тесто Алатки Тип:
Ролинг Игли
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
52016
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Акрилик
Тип:
Печење & Тесто Алатки
каталог:
колаче алатка
категорија:
готвење алатка
Објектот:
bakewear сет
Стил:
печење & тесто алатка
Атрибути:
Печење Јадења & Тави
различни:
barwear
Класификација:
пица алатка
производ каталог:
пудинг мувла

Купувачи како што избираат